Mekituba

Mekituba

Purtse Pruulikoda on astunud sammu õlletootmisest edasi: lisaks tuuridele pruulikojas saavad külalised nüüd aega veeta äsja avatud Mekitoas, mis mahutab mõnusalt kuni 30 inimest.

Pruulikoja tuuri jooksul saavad külalised teada, miks õllesõprade seas nüüdseks väga hinnatud Purtse õlut just Purtses tegema hakati, miks projekti eestvedajate valik üldse õlletegemisele langes, mis oli pruulikoja ajaloolises hoones varem ja millised on ettevõtte plaanid lähitulevikuks. Õllemeistrite jutu saateks jõuab iga külaline soovi korral degusteerida 3-4 sorti õlut. Tuure korraldame gruppidele suurusega alates 10 osalejat.Tuuri hinnaks on 150 €. Iga järgneva osaleja maksumus 15 €. Soovi korral viime läbi tuure ka väiksematele gruppidele, kuid sellisel juhul on miinimum tasu 150 €.Tuur kestab ca 1 tund.

Pärast või enne tuuri on võimalik aga aega veeta Mekitoas, kus on saadaval kogu meie pruulikoja õllevalik pudelites ja erinevaid õllesid saab lasta ka kraanist. Need, kes õlut ei hinda, saavad teha oma valiku kõikvõimalike muude kraadiga ja kraadita jookide seast. Samuti on võimalik ette tellida suupistelaud või põhjalikum toitlustus oma maitse järgi.

Pisike hubane Mekituba, kuhu mahub korraga kuni 30 inimest, sobib suurepäraselt ka koosolekute, seminaride ja koolituste korraldamiseks. Muidugi on sinna oodatud ka kõikvõimalike muude sündmuste tähistajad. Aitame korraldada sünnipäevi, poismeeste- või tüdrukuteõhtuid, firmapidusid, jõuluüritusi jne jne – mida meie külalised vaid oskavad soovida.

Võtke meiega ühendust tour@purtsebrewery.com või telefonil +372 5698 2073 ja paneme plaanid paika!

Tervitades
Purtse Pruulikoda/Purtse Brewery