Mekituba

Mekituba

Purtse Pruulikoda on astunud sammu õlletootmisest edasi: lisaks tuuridele pruulikojas saavad külalised nüüd aega veeta äsja avatud Mekitoas, mis mahutab mõnusalt kuni 30 inimest.

Pruulikoja tuuri jooksul saavad külalised teada, miks õllesõprade seas nüüdseks väga hinnatud Purtse õlut just Purtses tegema hakati, miks projekti eestvedajate valik üldse õlletegemisele langes, mis oli pruulikoja ajaloolises hoones varem ja millised on ettevõtte plaanid lähitulevikuks. Õllemeistrite jutu saateks jõuab iga külaline soovi korral degusteerida 3-4 sorti õlut. Pruulikoja tuuri grupp võiks olla kuni 20 inimest, ringkäik võtab aega ca 1 tund ja maksab 15€ inimene.

Pärast või enne tuuri on võimalik aga aega veeta Mekitoas, kus on saadaval kogu meie pruulikoja õllevalik pudelites ja erinevaid õllesid saab lasta ka kraanist. Need, kes õlut ei hinda, saavad teha oma valiku kõikvõimalike muude kraadiga ja kraadita jookide seast. Samuti on võimalik ette tellida suupistelaud või põhjalikum toitlustus oma maitse järgi.

Pisike hubane Mekituba, kuhu mahub korraga kuni 30 inimest, sobib suurepäraselt ka koosolekute, seminaride ja koolituste korraldamiseks. Muidugi on sinna oodatud ka kõikvõimalike muude sündmuste tähistajad. Aitame korraldada sünnipäevi, poismeeste- või tüdrukuteõhtuid, firmapidusid, jõuluüritusi jne jne – mida meie külalised vaid oskavad soovida.

Võtke meiega ühendust tour@purtsebrewery.com või telefonil +372 533 30 367 ja paneme plaanid paika!

Tervitades
Purtse Pruulikoda/Purtse Brewery