Tegijad

Tegijad

INNAR

pruulmeister

“Kui ma elust üldse midagi õppinud olen, siis seda, et iga hobi viib raha ainult välja. Aga kui on võimalus muuta hobi põhitööks, siis tuleb seda teha. Ja kirega! See tähendab, et pärast mõnda aastat kodupruulimist ja pruulitarkuse omandamist oli nüüd õige aeg pruulikoja asutamiseks. Õlu võib ju mitte meeldida, aga ta peab ikkagi olema hästi tehtud.”

E-mail: innar@purtse.ee
Tel: +372 506 3771

JANNER

hunt kriimsilm

“Ma olen sünnipärane Metsiku Ida asukas, kes sukeldus koos perega karmi toitlustusärisse, et tegelada sellega, mis on päriselt hingelähedane. Kolme aastaga on Purtse restoran-kohvik oma koha Eesti restoranide Top-nimekirjas välja võidelnud ja eriti uhkelt võin öelda, et meil on esindatud kõik 12 maailma trappisti. Pruulimist alustasin samaaegselt Innariga, üks garaažis, teine linnakorteris. Lõpuks panime õlled ühte kappi ja kujundasime minu garaažist pruulistaabi, kus oma oskusi ja õlle maitset lihvisime.”

E-mail: janner@purtse.ee
Tel: +372 514 6774

KALEV

müük

“Mulle sobib ainult kõik kõige parem – hea toit, hea seltskond, hea õlu. Seega müün ma ainult seda õlut, mis mulle meeldib ja hea õlle tunnen ma juba kaugelt ära.

Paadunud rännumehena on mul sõpru ja tuttavaid Gröönimaalt Vanuatuni ning küll ma Purtse õlle peagi ka nende lauale surun.”

E-mail: kalev@purtse.ee
Tel: +372 506 9281